Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

jdarmody έγραψε: Τρί Ιούλ 02, 2019 10:59 pm Άξιζε τελικά να ρισκάρει την καριέρα του για κάποιους που σε λίγο καιρό δεν θα υπάρχουν καν στον πολιτικό χάρτη; Κατά τ' άλλα, αυτή η τοποθέτηση της Βανδή αν γινόταν σε σωστό τόπο και χρόνο, θα ήταν περισσότερο σεβαστή.
Είσαι πολύ σωστός και δυστυχώς, για μένα ο Νοτης έπεσε έξω σε αυτό το θέμα.. Σίγουρα δεν άξιζε και νομίζω ότι όσοι αγαπάμε τον Νοτη και τον ξέρουμε δεν άξιζε εξαρχής να ασχοληθεί με αυτούς .. Όσο για την βανδη νομίζω εάν πήγαινε και έλεγε αυτό για το "επιβάλλεται" στον Νοτη πριν βγάλει τις γελοίες ανακοινώσεις θα ήταν πιο σεβαστή και κατά την γνώμη μου δεν θα είχε χαλάσει η συνεργασία γιατί ο Νοτης θα της εξηγούσε ακριβώς τι είχε πει...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Ο Νότης συζητάει αυτήν την περίοδο για κάποιες εμφανίσεις στην Κύπρο.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Tsachno21 έγραψε: Τρί Ιούλ 02, 2019 11:38 pm Όσο για την βανδη νομίζω εάν πήγαινε και έλεγε αυτό για το "επιβάλλεται" στον Νοτη .
Περιμενε μαλλον τον Κανακη για να πει και αυτη για το επιβαλλεται... :fryingpan:
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Καλημερα και συγνωμη για το offtopic. Για καποιο λογο μου βγαζει προβλημα με τον chrome. Μολις εκανα προσπαθεια να μπω μου λεει οτι εχω αποκλειστει οριστικα απο αυτη την ip. Δεν εννοω να κανω συνδεση αλλα απλως να διαβασω το φορουμ.τωρα μπηκα απο mozilla κι εγραψα.Τι γινετε;;;
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Ο Λεμπιδακης ανέβασε ότι Ο Νοτης συζητάει με γονιδη για Βοτανικό... Για να δούμε..
IoannisHelPo
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Φεβ 15, 2019 12:24 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από IoannisHelPo »

Καλησπέρα
Θυμάμαι πριν αναβληθεί η συναυλία είχε αναφερθεί από τον Χρυσοβέργη ότι αφότου γίνει θα μπαίνανε στο στούντιο με τον νοτη για ηχογράφηση τραγουδιών
Γνωρίζει κανείς τίποτα η υπάρχει κάποιο νέο γενικότερα για τον νέο δίσκο η καποιο σινγκλ ;
Υ.Γ πολύ κακό το καινούργιο τραγούδι του Ρέμου 😂
Εχει τα αστέρια συντροφιά
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Μαλιστα... αρα παμε για αλλο σχημα και λογικα στο γκαζι?
Άβαταρ μέλους
Johny-rex
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Σάβ Απρ 16, 2016 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Johny-rex »

Η εγκυρότατη Εσπρεσσο επίσης είχε γράψει ότι είχε πάρει διαζύγιο.... :fryingpan:
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

Ο Ρεμος εχει κλεισει σχημα? Μηπως παμε για Νοτη Ρεμο? Αν γινει θα ζησουμε στιγμες αναλογες του περυσινου σχηματος. Γνωμη μου να πηγαινε σε ενα κεντρο μεχρι 1200 ατομα τυπου Φαντασια με καμια Φουρειρα ή Ταμτα διπλα του.
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

eptapsuxos έγραψε: Πέμ Ιούλ 11, 2019 1:52 pm Ο Ρεμος εχει κλεισει σχημα? Μηπως παμε για Νοτη Ρεμο? Αν γινει θα ζησουμε στιγμες αναλογες του περυσινου σχηματος. Γνωμη μου να πηγαινε σε ενα κεντρο μεχρι 1200 ατομα τυπου Φαντασια με καμια Φουρειρα ή Ταμτα διπλα του.
Ρε παιδιά ο Νοτης έχει κάνει τόσες συνεργασίες, επειδή έγινε αυτό με την Πάολα δεν σημαίνει ότι κάθε φορά που θα συνεργάζεται με κάποιο "δυνατό" όνομα θα τσακώνεται.
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

Tsachno21 έγραψε: Πέμ Ιούλ 11, 2019 3:48 pm
eptapsuxos έγραψε: Πέμ Ιούλ 11, 2019 1:52 pm Ο Ρεμος εχει κλεισει σχημα? Μηπως παμε για Νοτη Ρεμο? Αν γινει θα ζησουμε στιγμες αναλογες του περυσινου σχηματος. Γνωμη μου να πηγαινε σε ενα κεντρο μεχρι 1200 ατομα τυπου Φαντασια με καμια Φουρειρα ή Ταμτα διπλα του.
Ρε παιδιά ο Νοτης έχει κάνει τόσες συνεργασίες, επειδή έγινε αυτό με την Πάολα δεν σημαίνει ότι κάθε φορά που θα συνεργάζεται με κάποιο "δυνατό" όνομα θα τσακώνεται.
Δεν λεω οτι θα προκαλεσει ο Νοτης τον τσακωμο αλλα ο εκπροσωπος του συστηματος Αντωνακης...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Κάτι άσχετο, είχε αφιέρωμα στο Στην υγεία μας στον Μάριο Τοκα που είχε παιχτεί τον Δεκέμβριο.
Ήταν και ο Μπενετος εκεί και σε μια φάση λέει ότι είναι στην cobalt..
Τώρα από την στιγμή που έχει κάνει επιμέλεια παραγωγής στον δίσκο του Πλούταρχου, ίσως και να έφυγε από την cobalt.
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Αν θυμάσαι είχα γράψει ότι από τέλη Δεκεμβρίου πλέον ανήκει στο δυναμικό της Panik. Βγήκε και στη photo με όλους τους εργαζόμενους της Panik την ημέρα που υπέγραφε η Ασλανιδου στην εταιρία. Ίσως την αναλάβει, ποιος ξέρει;
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Τι να εκανε και στην cobalt? Ολοι εχουν φυγει.
Πηγε και εκανε παραγωγη στον δισκο του Πανου Βλαχου οσο ηταν στην cobalt. Στην Panik τουλαχιστον εχει πολλες επιλογες,
Άβαταρ μέλους
S_Mesogeios
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 9:48 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από S_Mesogeios »

Έκλεισε το σχήμα με Γονιδη στον Βοτανικό,νομίζω είναι καλή κίνηση και όσο πρέπει από θέσεις μαγαζί,αντέ καλό χειμώνα :lol:
Νυκτώνει στην Μεσόγειο
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

S_Mesogeios έγραψε: Τρί Ιούλ 16, 2019 1:41 pm Έκλεισε το σχήμα με Γονιδη στον Βοτανικό,νομίζω είναι καλή κίνηση και όσο πρέπει από θέσεις μαγαζί,αντέ καλό χειμώνα :lol:
Ωραίο σχήμα αλλά το μαγαζί με χαλάει λίγο.. Θα προτιμούσα fever που είχε ακουστεί ή ξανά Γκάζι... Τέλος πάντων καλό χειμώνα!!
Άβαταρ μέλους
Mixalisvolos
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Μαρ 19, 2018 8:17 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mixalisvolos »

Σε ποιον επιχειρηματία ανήκει το μαγαζί;
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Tsachno21 έγραψε: Τρί Ιούλ 16, 2019 3:17 pm
S_Mesogeios έγραψε: Τρί Ιούλ 16, 2019 1:41 pm Έκλεισε το σχήμα με Γονιδη στον Βοτανικό,νομίζω είναι καλή κίνηση και όσο πρέπει από θέσεις μαγαζί,αντέ καλό χειμώνα :lol:
Ωραίο σχήμα αλλά το μαγαζί με χαλάει λίγο.. Θα προτιμούσα fever που είχε ακουστεί ή ξανά Γκάζι... Τέλος πάντων καλό χειμώνα!!
Και εγω μια απο τα ιδια.
Απο την αλλη για το Γκαζι ο Μαροσουλης θα εχει στην Ιερα οδο Καρρα - Πλουταρχο , δεν ξερω αν μπορουσε να εχει και Σφακιανακη - Γονιδη.
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Mixalisvolos έγραψε: Τρί Ιούλ 16, 2019 5:39 pm Σε ποιον επιχειρηματία ανήκει το μαγαζί;
Στους αδελφούς Πριόβολους (Νίκο και Θανάση).

Υ.Γ. Ήδη έχει γεμίσει το καμαρίνι με τα κοστούμια των εμφανίσεων και (τι άλλο) τις μπότες του! :lol:
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Απάντηση